Pokalna tekma Kanal ob Soči

V nedeljo,  5. novembra 2017, je Karate zveza Slovenije v sodelovanju s tehničnim organizatorjem ŠD Gorica , v športni dvorani v Kanalu ob Soči, izpeljala 3. pokalno tekmo. Na tekmovanju je nastopilo je 353 karateistov iz 44  slovenskih klubov.

Tekmovanje se je udeležilo osem tekmovalcev  Karate kluba Rogaška Slatina in domov so se vrnili z dvema zlatima  in dvema srebrnima medaljama.

Najprej so nastopili tekmovalki v izvajanju kat Tara Škrablin med deklicami in Glorija Paš med mlajšimi kadetinjami. Obe sta kljub dobrem nastopu izgubili v prvem krogu, v nadaljevanju  se njuni nasprotnici nista uvrstili v finale,  s tem sta izgubili možnost za repasaž in višjo uvrstitev.

V športnih borbah v kategoriji kadetinj -54 kg je Laura Potisk osvojila prvo mesto, Sara Osek pa peto mesto.

V kategoriji mlajših kadetov +55 kg je Timotej Jordan osvojil prvo mesto, Nik Colnarič je izgubil v prvem krogu, v nadaljevanju je ostal brez repasaža in višje uvrstitve.

Oliver Tepeš v kategoriji dečkov -35 kg in Karolina Tepeš v kategoriji mladink -59 kg sta osvojila drugi mesti.

Tekmovalce sta na tekmovanju vodil trenerja Srečko Boršič in Igor Jordan.